Субота, 26.05.2018, 00:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 56
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Педагогічний колектив

Директор

Качаловський Петро Іванович

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Бараненко Юлія Василівна

 

Заступник директора з навчальної роботи

Куницька Людмила Володимирівна

 

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Леонець Ігор Володимирович

 

Практичний психолог

Синяк Людмила Миколаївна

 

Методист

Самойленко Марина Василівна

 

Керівник фізвиховання

Рудковський Юрій Леонідович

 

Педагогічні працівники (кадровий склад):

Викладач української мови та літератури вищої категорії. Голова метод комісії суспільно-гуманітарних дисциплін.

Мозгова Катерина Валеріївна

 

Викладач англійської мови ІІ категорії

Коваленко Юлія Володимирівна

 

Викладач історії І категорії

Убийконь Вікторія Віталіївна

 

Викладач художньої культури І категорії

Мірошніченко Тетяна Миколаївна

 

Викладач хімії та біології вищої категорії. Голова метод комісії природничо-математичних дисциплін.

Мужанова Галина Миколаївна

 

Викладач фізики ІІ категорії

Рубцова Ольга Володимирівна

 

Викладач математики та інформатики спеціаліст

Кузьменко Леся Анатоліївна

 

Викладач фізичної культури вищої категорії

Шкурін Валентин Анатолійович

 

Викладач електротехніки ІІ категорії

Вовк Вячеслав Олександрович

 

Викладач будівельного креслення ІІ категорії

Гусар Тетяна Анатоліївна

 

Викладач спецтехнологій за спеціальністю «радіомеханік з обслуговування та ремонту РТА; електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ»

Богдан Олег Анатолійович

 

Викладач спецтехнологій за спеціальністю «штукатур; лицювальник-плиточник; маляр»

Дорошенко Людмила Григорівна

 

Викладач спецтехнологій за спеціальністю «муляр; монтажник ЗБК та СК; електрозварник РЗ»

Квашенко Надія Павлівна

 

Викладач спецтехнологій за спеціальністю «столяр; паркетник; верстатник ДОВ»

Гончарова Тетяна Григорівна

 

Майстер виробничого навчання

Богдан Олег Анатолійович

 

Майстер виробничого навчання

Дабровольський Віталій Валентинович

 

Майстер виробничого навчання

Польовий Іван Іванович

 

Майстер виробничого навчання

Авраменко Микола Вікторович

 

Майстер виробничого навчання

Ткачук Віктор Андрійович

 

Майстер виробничого навчання

Білюк Дмитро Васильович

 

Майстер виробничого навчання

Артеменко Леонід Леонідович

 

Майстер виробничого навчання

Жебелєва Анастасія Леонідівна

 

Майстер виробничого навчання

Галаган-Охоцька Ольга Григорівна

 

Майстер виробничого навчання

Руденко Лідія Іванівна

 

Майстер виробничого навчання

Бігун Віктор Вікторович

 

Майстер виробничого навчання

Недашкіський Роман Миколайович

 

Майстер виробничого навчання

Барановський Роман Олександрович

 

Майстер виробничого навчання

Оглобля Олексій Олексійович

 

Майстер виробничого навчання

Красьоха Петро Миколайович

Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту
www.rta.ucoz.ua