Субота, 15.12.2018, 19:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 66
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Системи опрацювання табличних даних

Повернутись до змісту

 Вводимо та редагуємо дані в електронних таблицях.

Кожна людина незалежно від професії впродовж свого життя постійно зу­стрічається з таблицями, в яких дані подаються у структурованому вигляді. Наприклад, класний журнал у школі, щоденник учня, табель рівня досягнень, розклад уроків, роботи гуртка чи спортивної секції, бюджет родини, перелік книг у бібліотеці, перелік товарів на складі, нарахування заробітної плати, розклад руху автобусів, потягів чи літаків тощо.

Табличне подання даних дозволяє легше сприймати дані за потреби їх опра­цьовувати. В таблицях можуть міститися як числові, текстові, так і графічні дані. В залежності від типу даних, а також від потреб їх можна по-різному опрацьо­вувати: доповнювати, впорядковувати за різними ознаками, добирати, об'єд­нувати та групувати, виконувати обчислення, подавати графічно тощо. При цьому для спрощення та прискорення такої роботи у випадку великої кількості даних або складності їх опрацювання можна використовувати різні засоби, зокрема комп'ютер.

Спростити процес створення та опрацювання таблиць можна за допомогою спеціальних програм, які названі табличними процесорами. Вони дозволяють автоматизувати обчислення, пошук і добір даних, а також наочно подавати дані у вигляді діаграм.

До пакета програм Microsoft Office належить табличний процесор MS Excel. Ця програма допомагає людині вирішувати значну кількість завдань, які можуть виникати при опрацюванні числових даних: від розв'язування зви­чайних задач із математики до ведення бюджету сім'ї, побудови діаграм проведеного соціального дослідження, прогнозування курсу валют і рівня інфляції на наступні терміни, обчислення відсотків від вкладів до банку тощо.

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту
www.rta.ucoz.ua