Вівторок, 20.11.2018, 23:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 66
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Публічна інформація

Головна » Статті » Документація » Звітна документація

Звіт директора КВПУБіА про підсумки роботи колективу за 2015 рік

 

 

Звіт директора Київського вищого професійного училища

будівництва і архітектури про підсумки роботи  колективу за 2015 рік.

Стан, тенденції, розвиток.

 

 

            У сучасних умовах цивілізованим вважається суспільство, в якому власний добробут, самовизнання і соціальний статус людина набуває завдяки праці. Професійно-технічна освіта покликана готувати людину до праці, яка є першою і головною засадою соціальності.

            Звичайно, нові соціально-економічні умови у нашій державі внесли радикальні зміни в різні сфери життєдіяльності людини, в тому числі і в галузь професійно-технічної освіти.

            Сьогодні професійно-технічна освіта глибоко інтегрована у виробництво. Зрозуміло, що в сучасних умовах заклади профтехосвіти перебувають в складному становищі, так як і економіка України.

            У зв”язку з цим хочу підкреслити деякі основні проблеми, які нас спіткали. Вважаю, вони є характерними і для всіх училищ. Перша з них – це фінансування по залишковому принципу і тільки по захищених статтях видатків, видатки на електроенергію, тепло, воду та матеріально-технічну базу здійснюються до 30% від потреби;

друга – знецінення соціального престижу робітничих професій;

третя – кадрова. За останні роки пройшов відтік з училища майстрів, викладачів високої професійної кваліфікації, через неконкурентну заробітну плату в порівнянні з працівниками комерційних структур.

            Також до числа суттєвих проблем, зокрема, зазначу проблему організації виробничої практики на підприємствах м. Києва та Київської області.

            Як відомо, з впровадженням на підприємствах госпрозрахунку, поширення процесів оренди підприємств різних форм власності, їх приватизації, призвело до руйнування існуючої до цього системи організації виробничого навчання майбутніх робітників на реальних робітничих місцях. Підприємства сьогодні не мають  стимулюючого підгрунтя. Ускладнилась ситуація у виконанні програм виробничого навчання на підприємствах.

            Актуальним залишається пошук роботодавців для направлення випускників на роботу за путівками, їх працевлаштування.

            У Державній національній програмі “Освіта”, законі України “Про професійно-технічну освіту” є положення, які відображають створення в суспільстві атмосфери загальнодержавного, всенародного сприяння розвитку профтехосвіти, неухильної турботи, активізації зусиль усього суспільства на виведення профтехосвіти на рівень досягнень сучасної цивілізації, залучення до розвитку профтехосвіти всіх державних, громадських, приватних інституцій, сім”ї, кожного громадянина.

            Однак зазначу, що виконання цих та інших декларованих положень не завжди під силу колективу училища. Незважаючи на вище приведене, педагогічний колектив училища спрямовує всі зусилля на пошук, нових форм, методів забезпечення ефективного рівня функціонування закладу в сучасних ринкових умовах. Було б помилково думати, що це легка задача. Образно кажучи, потрібно встигнути на потяг, хоча б в останній вагон, а потім рухатись по вагонах вперед. Іншого вибору тут немає. Стояти на місці, зупинитись – означає втратити все, що було створено, напрацьовано, досягнуто.

            Виконуючи свої статутні завдання, колектив провів інтеграцію змісту професій,  визначена спрямованість навчального процесу та гнучкість термінів навчання.

            Реалізація зазначених заходів дозволяє нам в повному об’ємі виконувати державне замовлення з підготовки кваліфікованих робітників. Так, нині випущено 222 кваліфікованих робітників, з них працевлаштовано 222 чол., 7 випускників вступили до вищих та середньо-технічних навчальних закладів. Разом залучено до активної соціальної діяльності 222 випускники, тобто 100%.

            Сьогодні перед колективом постали нові масштабні завдання, пов”язані з модернізацією організації навчально-виховної роботи, забезпеченні життєдіяльності училища. І не слід забувати, що розв”язати ці завдання можуть люди виховані, досвідчені, високопрофесійні, якими є члени нашого колективу і їх праця повинна гідно оплачуватись. Соціально-економічна нестабільність, великі фінансові труднощі в країні віддзеркалюються на організацію навчально-виробничого процесу та фінасово-господарську діяльність.

            Тому подолання проблеми фінансування займає особливе місце. Практика свідчить, що реальними джерелами фінансування, крім державного бюджету, є:

оренда вільних площ;
платні освітянські послуги згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 61 1998 р.;
надання послуг на замовлення населенню, організаціям.

Не ставлю за доцільне робити аналітичний аналіз першим двом додатковим джерелам фінансування училища, як неперспективним.

            Хочу поділитися своїми міркуваннями щодо  організації надання послуг населенню, підприємтсвам, установам, по виконанню замовлень.

            На першому етапі зазначеного напрямку потрібно було серед майстрів і викладачів зруйнувати утриманський стереотип господарювання. Це потрібно   зробити конкретними діями, і такі приклади у нас є. За короткий час в умовах конкуренції училище за угодами виконало замовлення на послуги з двох професійних блоків: лицювальник, плиточник, маляр, штукатур та столяр будівельний, паркетник, верстатник деревообробних верстатів. Замовлення надходили в основному від державних бюджетних організацій. Серед них кінотеатри “Екран” та “Тампере”, бібліотека, дитячі садки, школи. Обсяги виконаних робіт за кошторисами склали понад 68 тисяч гривень.

            Постала нагода реалізувати новий механізм оплати праці інженерно-педагогічним працівникам, ввести заохочення за проміжним і кінцевим результатами навчання професіям.

            Враховуючи ситуацію, яка склалась на ринку праці, училище має спрямовувати свою діяльність на наступні напрямки:

підвищення якості професійної підготовки;
встановлення міцних зв’язків з підприємствами;
переорієнтація училища на потреби ринку праці;
здійснення фінансової стабільності училища  за рахунок спеціальних коштів.

          Що ж вдалось досягти нам за минулий 2015 рік? Які проблеми та завдання поставило перед нами життя, і наскільки успішно ми змогли їх вирішити?

          Насамперед - в училищі панує стабільність, можна сказати в усіх складових.

          Почну із найважливішого:

 

1. Виконання обсягу прийому учнів та формування контингенту.

      

        Підготовку кваліфікованих робітників забезпечує 58 педагогічних працівників, навчалось в училищі 510 учнів (для порівняння - протягом останніх трьох років чисельність контингенту не збільшується і не зменшується) -   це  має нас  націлити  на  ефективну роботу з профорієнтації.

Робота з професійної орієнтації молоді  проводиться серед випускників загальноосвітніх шкіл м. Києва та передмістя у відповідності з планом профорієнтаційної роботи КВПУБ і А.

1.      Педагогічний колектив  співпрацює з учителями загальноосвітніх шкіл м. Києва та передмість. Педагогічні працівники відвідують школи міста, проводять профорієнтаційні бесіди, розповсюджують інформаційний матеріал.

2.      У 2015  році колектив училища провів спільні масові заходи із загальноосвітніми навчальними закладами міста, в яких брали  участь учні училища і учні шкіл Святошинського району та передмістя.

3.      Для проведення профорієнтаційних зустрічей зі школярами в училищі створена агітаційна бригада. Училище бере активну участь у проведенні районних і міських ярмарків вакансій професій, що проводять центри зайнятості, в усіх загальноміських заходах які заплановані управлінням професійної освіти, співпрацює з засобами масової інформації. В училищі працює постійно діюча виставка творчих робіт учнів.

Організацію зазначеної роботи очолювала заступник директора Бараненко Ю.В., практичний психолог Синяк Л.М. та відповідальний секретар приймальної комісії Мірошина В.Я..

Враховуючи результати цієї роботи, вищеназвані колеги сумлінно працювали і забезпечили виконання поставлених задач.

 

2. Зміст підготовки кваліфікованих робітників.

 

Для забезпечення навчально-виховного процесу педагогічним колективом училища  розроблені комплекти навчально-програмної документації на вісім ліцензованих професій: «Столяр будівельний; паркетник; верстатник деревообробних верстатів», «Столяр будівельний; монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрозварник ручного зварювання», «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», «Радіомеханік з ремонту та обслуговування радіотелевізійної апаратури».

            Навчальні плани і програми відповідають Типовим, в них враховано вимоги нормативних документів, дотримано співвідношення навчального часу між професійно-теоретичною і професійно-практичною підготовками, а також навчальними предметами.

            Робочі навчальні плани і програми погоджені з навчально-методичним кабінетом у місті Києві, підприємствами-замовниками робітничих кадрів і затверджені Управлінням професійної освіти м. Києва.

            Робочі навчальні плани із загальноосвітніх предметів складені на підставі навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України.

Для якісної організації переддипломної практики, з метою охоплення всіх складових інтегрованих професій розробляються детальні програми виробничої практики, з метою охоплення всіх складових інтегрованих професій розробляються детальні програми предметної практики, які розглядаються на засіданнях методичних комісій та погоджуються із замовниками робітничих кадрів.

Педагогічними працівниками згідно комплектів навчально-програмної документації розроблено поурочно-тематичні плани, плани уроків, переліки навчально-виробничих робіт, місячні плани виробничого навчання, план виробничої діяльності на квартал.

            Постійно здійснюється адаптування навчальних планів і програм до конкретних вимог виробництва.

          Організацію та контроль змісту підготовки кваліфікованих робітників

Протягом року здійснювали заступник директора з НВР Хоменко І.В., старший майстер Рейда О.І., та методист Самойленко М.В. поряд з зазначеною  вище роботою є недоліки:             у навчальних програмах з професійної підготовки не в повному обсязі враховується регіональний компонент та зміни, що відбуваються у будівельній галузі, не відпрацьований перелік необхідних засобів навчання, критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів. Звертаю увагу на необхідність своєчасного усунення даних недоліків.

 

3. Стан та організація навчально-виховного процесу.

 

Організація навчально-виробничої діяльності здійснюється відповідно до положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №419 від 30.05.2006р. та інших нормативних документів з відповідних напрямків діяльності та функціювання.

Діяльність училища та проблеми, над якими працює колектив, визначені  в річному плані роботи педагогічного колективу, в якому передбачаються заходи, спрямовані на вдосконалення матеріально-технічної бази, покращення організації теоретичного й виробничого навчання учнів, організації позаурочної та методичної роботи, контролю за навчальним процесом. Зміст розділів відповідає вимогам положення про організацію навчально-виробничого процесу. Виконання плану щорічно розглядається на загальних зборах трудового колективу.

В основу навчального процесу покладено ступеневе професійно-технічне навчання учнівської молоді з технічно-складних професій та професій зі складною організацією праці.

Зміст навчального процесу та терміни навчання визначені робочими на­вчальними планами та програмами, розробленими та затвердженими в установ­леному порядку, які відповідають Державним стандартам професійно-технічної освіти. Відповідно до робочих навчальних планів  розроблений розклад за­нять, який в основному забезпечує рівномірне навантаження учнів протягом робочого дня.

Теоретичне навчання із загальноосвітніх предметів проводиться у 10 навчальних кабінетах, з яких 5 кабінетів – це кабінети природничо-математичної підготовки, які оснащені комплексно-методичним забезпеченням на 80%. Гуманітарна підготовка здійснюється у 5 навчальних кабінетах, які забезпечені на 85% комплексно-методичними матеріалами.

Професійно-теоретична підготовка здійснюється у 11 навчальних кабінетах, комплексно-методичне забезпечення яких становить 83%. При проведенні уроків значна увага приділяється міжпредметним зв'язкам, активним формам і методам навчання, викладачі проводять інтегровані уроки, уроки - ділові ігри, уроки-диспути, уроки-конфе­ренції, уроки-екскурсії тощо.

Професійно-практична підготовка здійснюється в 10 навчально-виробничих майстернях в 2 лабораторіях та на підприємствах, організаціях, установах м. Києва, відповідно до укладених угод з підготовки робітничих кадрів.

Упродовж всього року  забезпечувалось виконання навчальних планів і програм навчального процесу з кожної професії на 100%.

Викладачами та майстрами виробничого навчання розроблені та розгля­нуті на засіданнях методичних комісій навчально-плануюча докумен­тація: поурочно-тематичні плани, переліки навчально-виробничих робіт, плани виробничого навчання.

У кабінетах училища є доступ до мережі Internet, що дає змогу використовувати навчальні посібники та підручники, навчальне відео, навчальні фільми в режимі он-лайн.

Укладені угоди про співпрацю з підприємствами-замовниками робітничих кадрів, відповідно до яких учнів забезпечують професійним інструментом, контрольно-вимірювальними приладами, інвентарем, який вони використовують під час уроків теоретичного та виробничого навчання.

4.Виховна робота в училищі.

 

Виховна робота в училищі спрямовувалась  на формування в учнів професійних і моральних якостей фахівця, високої культури і духовності, виховання громадської свідомості, а також впровадження здорового способу життя.

Основним документом з планування та організації виховної роботи в училищі є річний план роботи педагогічного колективу, на основі якого розроблені плани роботи навчального закладу з виховної роботи на рік та поточний місяць, план роботи бібліотеки і план-календар масових бібліотечних заходів, спортивних секцій, спортивно-масової роботи та календар спортивних змагань на рік, плани роботи методичних комісій класних керівників.

Розділи виховної роботи складаються з урахуванням пріоритетних напрямків виховання: патріотичного, правового, морального, трудового, фізичного, естетичного.

Планування дало змогу розділити суцільний процес виховання гна взаємопов»язані етапи, які передбачають найбільш доцільні види діяльності.

Основним документом обліку навчально-виховної роботи в групах є журнал виховної роботи. Свою роботу з навчальною групою класні керівники і майстри виробничого навчання записують у журнали планування та обліку виховної роботи. В училищі діє методична комісія класних керівників, яка в своїй роботі враховує особливість груп. З метою попередження правопорушень та злочинності серед учнів у навчальному закладі створена Рада профілактики, яку очолює директор училища. На засідання ради розглядаються питання поведінки окремих учнів, а також тих, які пропускають заняття без поважних причин, одержують незадовільні оцінки.

В училищі проводились протягом року  як загально училищні так і групові зустрічі з працівниками правоохоронних органів, лікарями-наркологами, працівниками Святошинського районного центру соціальних служб для  молоді.

Одним з важливих питань педагогічної діяльності колективу училища є надання правового виховання учням. Проводячи бесіди з морально-правової тематики, педагоги намагаються пов»язати зміст їх з поведінкою учнів у групі, попередити негативні вчинки з їхнього боку.

Моніторинг з виховної роботи у цьому році засвідчив , що злочинів, скоєних учнями не було.

Для організації і проведення виховного процесу відремонтована матеріально-технічна база, яка включає актову залу, спортивну залу, бібліотеку.

В училищі діють гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості, професійної майстерності, предметні, спортивні секції із загальної фізичної підготовки, настільного тенісу, міні футболу. Більша частина гуртків працює на громадських засадах, відповідно до можливості і наявності матеріальної бази. Всього охоплено гуртковою роботою і спортивними секціями 58% учнів від загального контингенту.

У училищі працює система контролю пропусків занять  учнями. За результатами моніторингу спостерігається тенденція зменшення кількості пропусків. У 2015 році вона складає 8 годин на одного учня. У 2014 році кількість пропусків  становила 10 годин на одного учня.

Проводилися  святкування всіх знаменних дат та подій нашої країни, конкурси, виставки творчих робіт учнів, спортивні змагання, тижні та декади окремих предметів, конкурси «Кращий за професією», предметні олімпіади, різноманітні вечори відпочинку, наприклад «Новий рік», «8 березня», «Козацькі забави», «До Дня вчителя» та ін.

Фізкультурно-спортивна робота проводиться згідно з законом України «Про фізичну культуру і спорт».

В   училища є: спортивна база: спортивна зала, зала індивідуальних тренувань, тренажерна зала, стадіон, гімнастичне містечко.. Навчальний процес спланований згідно з комплексною програмою. Щомісяця проводяться змагання згідно з єдиним планом спортивно-масових заходів і календарним планом училища.

В цілому стан організації і проведення виховної роботи в навчальному закладі, форми і методи роботи з учнівською молоддю відповідають нормативним вимогам.

Проте, необхідно звернути увагу майстрів виробничого навчання, класних керівників та голів методичних комісій, що недостатньо спрямовується діяльність на впровадження інноваційних виховних технологій, вивчення і узагальнення кращого досвіду класних керівників, вихователів. Нажаль,  все ще досить частими є випадки недисциплінованості та невихованості учнів, порушення Правил проживання в гуртожитку.

 

5. Навчально-методична робота.

 

Педагогічний колектив училища протягом 2015 року працював над єдиною методичною темою "Інноваційні технології навчання як спосіб удосконалення форм і методів організації навчально-виробничого процесу".

За цей період для покращення якості підготовки учнів кабінети училища були оснащені комп’ютерною та мультимедійною технікою. Розроблені дидактичні матеріали з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки, відповідно до змін у техніці, технологіях, організації праці.

Педагогічним колективом у 2015 році визначена науково-методична мета училища «Підвищення якості надання освітніх послуг через впровадження в навчально-виробничий процес сучасних освітніх технологій». Над реалізацією цієї мети колектив планує працювати 3 роки.

З метою забезпечення належних умов для організації та проведення методичної роботи в училищі створений методичний кабінет.

Вся робота, яка проводилась і планувалась в училищі,  координувалась методичним кабінетом під керівництвом методиста Самойленко М.В..

В училищі створений та функціонує сучасний комп’ютерний кабінет з виходом в мережу Інтернет, який забезпечений навчальними прикладними програмами та електронними підручниками із загальноосвітніх предметів. Більшість педагогічних працівників володіють комп’ютерними технологіями.

Ліцензоване програмне забезпечення з предметів загальноосвітньої підготовки складає 43%, впроваджене в навчальний процес-15%. З предметів загальнопрофесійної підготовки програмне забезпечення складає 30%, впровадження в навчальний процес-30%. З предметів професійно-теоретичної підготовки програмне забезпечення складає 40%, впровадження в навчальний процес-11%. Забезпеченість навчальних кабінетів комп’ютерною технікою - 75 %. В бібліотеці розроблена картотека з основних питань навчально-виробничого процесу. Загальний бібліотечний фонд складає 45211 примірників, з них 21878 - підручники. Забезпеченість учнів підручниками із загальноосвітніх предметів складає 80 %, із професійно-теоретичної підготовки - 90%.

За даними показниками можна зробити висновок, що в цілому колективна та індивідуальна форми методичної роботи в училищі  відповідають Положенню про методичну роботу.

Разом з тим, слід вказати на недостатню роботу методичної служби та методичних комісій з питань індивідуальної методичної роботи, розповсюдження передового педагогічного досвіду, проведення поурочної систематизації та виявлення прогалин знань учнів. Запланована методичними комісіями робота на навчальний рік виконується на 85%.

 

6. Безпека життєдіяльності навчально-виховного процесу в училищі.

 

               Основними документами, що визначають належний рівень безпеки життєдіяльності працівників та учнів училища є Закони України «Про охорону праці, «Про пожежну безпеку», «Про дорожній рух», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про цивільну оборону України», «Про колективні договори і угоди», «Про охорону здоров’я», «Про охорону навколишнього середовища», Положення про організацію роботи з охорони праці, яке розроблено відповідно до Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах із змінами, внесеними згідно з Наказом МОНУ N 782 від 20.11.2006).
               В училищі визначено єдину систему роботи з охорони праці, а також обов’язки керівників та посадових осіб щодо забезпечення здорових та безпечних умов навчально-виробничого процесу, запобігання травматизму його учасників, про що свідчать наступні накази по училищу: наказ № 110 від 18.08.2014р. «Про призначення відповідальних за стан енергозбереження», наказ № 122 від 29.08.2014 р. «Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в КВПУ Б і А у 2014-2015 н.р.», наказ № 123 від 29.08.2014 р. «Про роботу служби з охорони праці», наказ №124 від 29.08.2014 р. «Про організацію навчання з питань охорони, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки», наказ № 125 від 29.08.2014 р. «Про створення комісій контролю використання вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності», наказ № 126 від 29.08.2014 р. «Про призначення відповідальними за виконання вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності», наказ № 127 від 29.08.2014 р. «Про створення комісії з підготовки теплового господарства КВПУ Б і А до роботи в опалювальний період», наказ № 139 від 12.09.2014 р. «Про обстеження внутрішньо будинкових розподільчих мереж, тепло - електромереж», наказ № 185 від 11.11.2014 р. «Про навчання та перевірку знань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності працівників училища» та ін.

Ведуться журнали реєстрації вступного інструктажу працівників та учнів, журнали інструктажу з охорони праці при проведенні позаурочних заходів, обліку та видачі інструкцій. Розроблена та затверджена директором програма вступного та первинного інструктажів для учнів та працівників училища. Введені в дію посадові інструкції, інструкції з охорони праці з кожної професії окремо та робочі інструкції для працівників. Інструкції розроблені у відповідності до Положення про розробку інструкції з охорони праці, затвердженого наказом Міністерства юстиції від 07.04.1998р. № 226/2666 та наказом Комітету по нагляду за охороною праці від 29.01.1998р. № 9.

Протягом поточного  року проводиться навчання працівників училища з охорони праці, пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності, промислової санітарії та гігієни. По закінченню навчання проводиться іспит, який оформляється протоколом встановленого зразка. Керівники училища склали іспит з охорони праці та безпеки життєдіяльності і мають посвідчення управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

У всіх працівників є особові медичні книжки та проведений медичний огляд.

Перед початком навчального року проведено заміри опору заземлення ізоляції електроустановок, заземлюючих пристроїв з оформленням технічного звіту.

В приміщеннях училища  розміщено плани евакуації при пожежі, в наявності необхідна кількість засобів пожежогасіння. Перед початком навчального року здійснено поточний ремонт приміщень училища.

Предмет «Охорона праці» вивчається учнями училища в розділі «Професійно-теоретична підготовка» в обсязі 30 годин, предмет «Правила дорожнього руху» у розділі «Загальнопрофесійна підготовка» в обсязі 8 годин.

У колективному договорі та посадових інструкціях працівників училища враховані питання охорони праці, відповідно до вимог діючого законодавства.

У поточному році випадків виробничого травматизму учнів та працівників училища не було.

Комісія констатує, що рівень організації та створення безпечних умов праці і навчання в навчальному закладі в цілому відповідає вимогам  нормативно-правової бази. Водночас, зауваження та пропозиції:

- забезпечення кабінету «Охорона праці» потребує збільшення роздаткового матеріалу, наочних посібників;

- необхідно розробити окремі інструкції з охорони праці за видами робіт;

-  в приміщеннях навчального закладу відсутня пожежна сигналізація.

Водночас вважаю необхідним, облаштувати пожежну сигналізацію в гуртожитку училища та навчальних аудиторіях.

7.Фінансово-господарська діяльність.

Джерелом фінансування навчального закладу є державні кошти. Училище здає в оренду приміщення у визначеному Міністерством освіти і науки України порядку, які не задіяні у навчальному процесі (в основному господарські допоміжні приміщення), що не погіршує умови для навчання учнів. Училище має спеціальний рахунок, куди надходять кошти від оренди приміщень та кошти від навчально-виробничої діяльності учнів, а також кошти за  послуги з тимчасового проживання мешканців у гуртожитку училища. Надходження і використання коштів виконується згідно з кошторисом.

 Позабюджетні кошти використовуються на розвиток матеріально-технічної бази училища згідно статутної діяльності.

Заборгованість за надання послуг та оренду приміщень відсутня.

Заробітня плата, стипендія в поточному році виплачувалась без затримки. Разом з тим констатую, що бюджетне фінансування та позабюджетні надходження не в повній мірі задовольняють потреби на утримання матеріально-технічної бази училища та її розвиток.

Шановні колеги!  На завершення скажу, що  я впевнений, за вашої підтримки ми знайдемо нові підходи організації навчально-виробничого процесу, залучивши для цього соціальних партнерів, учнівське самоврядування і зможемо розв’язати непрості завдання, які стоять перед нами сьогодні. У нашого училища є майбутнє. А у нас з вами є бажання зробити наше училище потрібним і сучасним.

 

Категорія: Звітна документація | Додав: Oleg_Bogdan (16.03.2016)
Переглядів: 165 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Форма входу
Київський час
Пошук
Друзі сайту
www.rta.ucoz.ua